Ворожий інформатор з Одеси отримав чималий вирок суду за злив даних про ЗСУ

Ворожий інформатор з Одеси отримав чималий вирок суду за злив даних про ЗСУ

 До 15 років за ґратами засуджено ворожого інформатора з Одеси, який зливав розвіддані московським пропагандистам та фсб рф.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Одеської обласної прокуратури жителя Одеси визнано винним у державній зраді та несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних Сил України (ч. 2 ст. 111, ч. 2 ст. 114-2 КК України).

Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори у суді довели, що засуджений через заборонену соцмережу  передавав підсанкційному московському блогеру і пропагандисту  інформацію про розташування військовослужбовців ЗСУ на території Одеси.

Окрім текстових повідомлень ворожий поплічник надсилав фото укріплених позицій Сил оборони для їх подальшого ураження збройними силами держави-агресора.

Інформатор на цьому не зупинився та, в подальшому, почав співпрацювати зі співробітником фсб рф. За його завданням він розвідував передислокацію ЗСУ в регіоні та координати позицій ППО і складів з боєприпасами.

Його затримали у березні 2023 року під час чергового збору відомостей для держави-агресора. Під час обшуку вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами його причетності до злочинної діяльності.

На вирок суду засуджений очікував під вартою.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Одеській області.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram