Війна забрала життя старшого лейтенанта одеської бригади ТрО

Війна забрала життя старшого лейтенанта одеської бригади ТрО

Захищаючи рідну країну від окупантів, залишаючись вірним військовій присязі та народові України, загинув 126 бригади територіальної оборони старший лейтенант Нестеренко Віталій.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на  допис 126 окремої бригади територіальної оборони м.Одеса

У регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" сьогодні також опублікували допис про загибель воїна і  розповіли, що 4 жовтня 2023 року перестало битися серце відважного воїна, командира розвідувальної групи, старшого лейтенанта Віталія Нестеренка на позивний «Віто». Під час виконання бойового завдання зі звільнення лівого берега Дніпра він отримав кульові поранення не сумісні із життям.

 Поховали Героя в селі Крижанівка Одеської області. У військовослужбовця залишились мати, старший брат, рідні та друзі.

Віталій народився і жив у місті Одеса. Закінчив Національний університет «Одеська морська академія». Працював у компаніях, які виконують міжнародні морські вантажні перевезення. Вільний час приділяв спорту. Зокрема, займався боксом, був кандидатом у майстри спорту.

У березні 2022 року добровільно став на захист своєї країни та виконував бойові завдання у складі 126-ої окремої бригади Сил територіальної оборони.

На початку жовтня 2023 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Козачі Лагері, розвідгрупа, очолювана старшим лейтенантом Віталієм Нестеренком, зіткнулася з диверсійною групою противника.

Воїн миттєво оцінив обстановку та прийняв рішення вступити в ближній бій, під час якого двох окупантів вдалося поранити. В той же час ворожій диверсійно-розвідувальній групі вдалося відступити з острова евакуаційним човном, однак його одразу ж було знищено. Гідний та мужній командир прийняв свій останній бій, виконавши поставлене завдання.

Старший лейтенант Віталій Нестеренко поданий на присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота зірка” (посмертно).

Мужній син нашої країни!

Вічна пам'ять воїну-герою!

Україна вічно буде пам'ятати!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram