У Міжнародний день полонених дельфінів на Одещині продовжують гинути дельфіни

У Міжнародний день полонених дельфінів на Одещині продовжують гинути дельфіни

🐬У Міжнародний день полонених дельфінів на березі Чорного моря знайдено чотирьох загиблих дельфінів

Сьогодні, 4 липня, відзначають Міжнародний день полонених дельфінів. День боротьби за свободу та життя ссавців. Але у цей день в Одеській області знову виявили чотирьох загиблих дельфінів. Про це повідомив еколог та доктор біологічних наук Іван Русєв.

Внаслідок бойових дій у морі тварини отримують ураження органів навігації та слуху, а також підхоплюють інфекції через виснажений імунітет. Трьох мертвих дельфінів азовки виявили в Національному природному парку "Тузлівські лимани", а дельфіна білобочку — неподалік від нацпарку.Стань частиною спільноти "Кут Огляду" у facebook та запроси друзів!Як розповів Іван Русєв, всього від початку повномасштабного вторгнення саме через війну загинули близько трьох тисяч дельфінів. Також він зазначив, що ссавці страждають від роботи гідролокаторів, якими обладнані російські судна.

"Внаслідок використання гідролокаторів (сонарів) створюються потужні звуки, які негативно впливають на здоров'я тварин: дельфіни потрапляють у зону опромінення навігаційних приладів суден, що виводить з ладу їх органи навігації та ехолокації. Страждають дельфіни також і від потужних вибухів у час бомбардування, яке продовжується вже декілька днів підряд. При ураженні органів навігації й слуху, дельфіни не можуть застосувати ехолокацію, тобто вони стають фактично "сліпими", — повідомив він.

 

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бесарабії та України тут і зараз : Коротко та по суті.

Підпишись на наш Телеграм-канал

Підтримай нас в Instagram