У Чорноморську відкрили пам’ятну дошку прикордоннику Віталію Переберіну, який загинув під час виконання бойового завдання

У Чорноморську відкрили пам’ятну дошку прикордоннику Віталію Переберіну, який загинув під час виконання бойового завдання

11 квітня у Чорноморську відкрили меморіальну дошку полеглому прикордоннику Віталію Переберіну. Як повідомляє Південне регіональне управління Держприкордонслужби України, у цей день військовослужбовцю виповнилось би 46 років.

Почесне право відкриття пам’ятного знаку було надано дружині Віталія Ірині та їх сину Артему. Меморіальну дошку освятив військовий капелан отець Андрій Ляшик, а усі присутні вшанували пам’ять полеглого воїна хвилиною мовчання.

Штаб-сержант Віталій Переберін загинув 5 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на півдні країни внаслідок ракетного обстрілу. Віталій народився на Донеччині, звідки й розпочав свій службовий шлях. Майже 13 років військової служби боронив східні кордони України. Виконував завдання в зоні проведення АТО (ООС), після чого продовжив службу в Одеському прикордонному загоні.

«Віталій завжди був відданий своїй країні, понад усе любив і цінував свою сім’ю. Він був неймовірно турботливим батьком та прекрасним чоловіком. Побратими згадують його як надійну, надзвичайно добру та світлу людину», – повідомили в регіональному управлінні.

Указом Президента України Героя-прикордонника посмертно нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни».Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram