Трагедія на Одещині: поліція розслідує загибель 17-річної дівчини
В Одеському районі правоохоронці встановлюють обставини загибелі неповнолітньої дівчини. Її тіло без ознак життя знайшли на околиці одного з населених пунктів. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.
Жахлива подія сталася вранці 23 червня. До відділення поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 2 надійшло повідомлення від місцевого жителя. Чоловік розповів, що біля річки на околиці села виявив підлітка у зашморгу.
Правоохоронці з'ясували, що загиблій було 17 років. Вона проживала разом із родиною у цьому ж селі та навчалася в одному з коледжів Одеського району. За даними правоохоронних органів, дівчина в поле зору поліції раніше не потрапляла та на відповідних обліках не перебувала.
На місці трагедії працювала слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції. Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України з приміткою «самогубство».
Для встановлення точної причини смерті тіло дівчини буде скеровано на судово-медичну експертизу. Наразі тривають слідчі дії, правоохоронці з'ясовують усі обставини та можливі мотиви такого вчинку. Досудове розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом Чорноморської окружної прокуратури.
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





