СУДИТИМУТЬ ДВОХ ПРИЯТЕЛІВ З ОДЕЩИНИ, ЯКІ ПОШИРЮВАЛИ СЕРЕД РОСІЯН ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВІЙСЬКОВУ ТЕХНІКУ ЗСУ

СУДИТИМУТЬ ДВОХ ПРИЯТЕЛІВ З ОДЕЩИНИ, ЯКІ ПОШИРЮВАЛИ СЕРЕД РОСІЯН ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВІЙСЬКОВУ ТЕХНІКУ ЗСУ

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох мешканців Одещини за фактом несанкціонованого поширення інформації про розташування Збройних Сил України (ч. 2 ст. 114-2 КК України).

Слідством встановлено, що проросійськи налаштований мешканець села Крижанівка спільно зі своїм приятелем збирали та надсилали через месенджер знайомому громадянину росії дані про переміщення, рух та розташування колони військової техніки Збройних Сил України, яка рухалась з Одеси на передову.

Відправляючи відеозапис військової техніки, чоловіки усвідомлювали, що зібрана ними і передана інформація буде використана ворогом на шкоду державній безпеці України.

Наразі обидва обвинувачених перебувають під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Одеській області за оперативного супроводу співробітників ГВ ЗНД УСБУ в Одеській області.

За цей злочин Законом передбачено від 5 до 8 років позбавлення волі.


✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram