Рятівники виносять дітей і старих людей на руках: неймовірні кадри порятунку одеситів

Рятівники виносять дітей і старих людей на руках: неймовірні кадри порятунку одеситів

Починаючи з 22 липня, о пів на другу ночі, внаслідок зливи, виникли чисельні підтоплення у Суворовському, Приморському, Малиновському та Київському районах міста (найбільш резонансні: Отамана Головатого, вулиця Балківська, Радіальна, Шефська, Бабеля, Болгарська, Ріхтера, Академіка Філатова, Авдєєва-Чорноморського, Шляхова, Буніна, Промислова, Хімічна).

В зв’язку з цим по підрозділам міста Одеси був проведений збір резервного особового складу!!

Станом на 15 годину підрозділами ДСНС здійснено 40 виїздів, з них 19 вночі.

Евакуйовано та врятовано більше 30 осіб.

Вранці, на місцевому ставу у селі Нерубайске, по вулиці Центральна, вода вийшла з берегів. Внаслідок чого сталось підтоплення 10 приватних домоволодінь та безпосередньо вулиці Центральна. Орієнтовна площа затоплення - 4 Га. Для відкачування води працюють: пожежна насосна станція, мотопомпа, насос від автоцистерни та 7 рятувальників. Комунальною службою проводяться роботи по прочищенню ливневої каналізації. Рівень води поступово зменшується.

На даний час ситуація залишається ускладненою на ділянці в районі Пересип (вулиця Отамана Головатого та Чорноморського козацтва (рівень води сягає від 40 до 90 см)).

Внаслідок негоди знеструмлено 23 населених пункти: Любашівський - 4 населених пункти, Ширяївський -1, Біляївський - 11, Білгород-Дністровський РЕМ – 7 населених пунктів. Для відновлення енергопостачання працюють 49 бригад, 141 чоловік та 59 одиниць техніки.

Від ДСНС для відкачування води працюють 15 автоцистерн, 2 пожежно-насосні станції, 6 мотопомп та більше 100 рятувальників.

Орієнтовно відкачано 4500 м3 дощової води. Роботи тривають.

 

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅  Поддержи нас в Instagram