Робота Міграційної служби Одеської області на період карантину: як отримати/замінити паспорт?

Робота Міграційної служби Одеської області на період карантину: як отримати/замінити паспорт?

На період карантину підрозділи Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області обслуговуватимуть суб'єктів звернення за ОКРЕМО ВСТАНОВЛЕНИМ ГРАФІКОМ РОБОТИ – лише у ВИКЛЮЧНИХ ВИПАДКАХ,- сповістили у пресслужбі відомства.

ВАЖЛИВО: Під час карантину Ви можете подати документи за місцем перебування. Міграційна служба не застосовуватиме штрафних санкцій через несвоєчасне звернення до підрозділів ДМС у період карантину.
Після карантину всі строки продовжують на 30 днів і ви маєте звернутись в міграційну службу за місцем реєстрації проживання.

Також ДМС припиняє онлайн-запис 📲💻 до електронної черги для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. При цьому запис в електронну чергу на оформлення паспорта громадянина України працюватиме, але обслуговування суб'єктів звернення буде здійснюватися лише у виключних випадках та тільки у визначених підрозділах ДМС за попередньо встановленим для кожного з них графіком обслуговування.

Водночас особи, які уже здійснили попередню оплату адміністративних послуг, матимуть можливість скористатися сплаченою квитанцією після закінчення карантину.

 Міграційна служба нагадує, що у цей період до ДМС можна звернутися дистанційно:
👉 з допомогою сервісу ДМС «Приймальня електронних звернень громадян» – (офіційну відповідь обов'язково буде надано у строки, передбачені Законом України «Про звернення громадян»);
👉 звернувшись у коментарях під дописами на офіційній Facebook-сторінці ДМС України;
☎️ зателефонувавши на телефонну лінію ДМС за номерами телефонів (050) 138-29-11, (096) 915-00-28 або на «гарячі лінії» обласних управлінь ДМС – всі актуальні контакти вказано на офіційному веб-сайті за лінком: https://bit.ly/2Ubksk

На період карантину районні підрозділи Міграційної служби в Одеській області здійснюватимуть прийом громадян з питань надання адміністративних послуг за наступним графіком:
Приморський РВ у м.Одесі- середа, п'ятниця, субота;
Малиновський РВ у м.Одесі - вівторок, четвер, субота;
Київський РВ у м.Одесі - середа, п'ятниця, субота;
Суворовський РВ у м.Одесі - вівторок, четвер, субота.

Інші районні підрозділи :
✔️(Ізмаїльський, Теплодарський, Балтський, Великомихайлівський, Біляївський, Болградський, Кодимський, Подільський, Окнянський,Роздільнянський, Ренійський, Захарівський, Лиманський) - вівторок, субота.
✔️ (Чорноморський, Арцизький, Кілійський,Саратський,Татарбунарський,Тарутинський,Білгород-Дністровський) – середа, субота.
✔️(Ананьївський,Іванівський,Любашівський,Савранський,Ширяївський) – четвер, субота.
✔️(Южненський, Березівський, Білгород-Дністровський, Миколаївський, Лиманський,Овідіопольський, Подільський) – п’ятниця, субота.

Ркомендовано без нагальної потреби не відвідувати районні підрозділи.