Поліцейські затримали двох жителів Одеси за оборудки з наркотиками та психотропами
Правоохоронці вилучили у фігурантів «товар» та повідомили їм про підозру. Зловмисникам загрожує позбавлення волі з конфіскацією майна. Минулого місяця поліцейські задокументували, як 19-річний фігурант серед дня двічі збув місцевому жителю загалом два пакетики з канабісом за дві тисячі гривень. Про це повідомляє "Кут огляду" з посиланням на Нацполіцію.
Слідчі вилучили наркотичний засіб, обіг якого обмежено, та підтвердили його експертним дослідженням й експрес-тестом. У ході невідкладного обшуку за місцем мешкання зловмисника поліцейські вилучили частину коштів, отриманих ним за «товар», та мобільний телефон з інформацією, що має інтерес для слідства.
Також минулого місяця правоохоронці викрили 38-річного чоловіка, який зберігав для подальшого збуту особливо небезпечний психотроп PVP, обіг якого заборонено. Поліцейські вилучили у фігуранта чотири згортка з кристалічною речовиною та перевірили вміст одного з них експрес-тестом, який підтвердив наявність психотропу. Під час невідкладного обшуку, проведеного поліцейськими у ділка вдома, було виявлено ще три згортки з аналогічною речовиною та мобільний телефон з інформацією, що підтверджує протиправну діяльність власника.
Усі вилучені речовини поліцейські скерували на експертизу, а фігурантів затримали у процесуальному порядку. Зібравши достатньо доказів, слідчі повідомили чоловікам про підозру. Молодшому за віком – у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та незаконному збуті наркотичного засобу, зокрема вчиненому повторно. Старшому – у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини. Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.
Згідно з частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України, зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк до 10-ти років з конфіскацією майна. Слідство триває. Усі обставини наркозлочинів та повне коло осіб, причетних до них, встановлюються. Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





