Підрядник привласнив понад 1,3 млн грн державних коштів під час ремонту дитячого садочка

Підрядник привласнив понад 1,3 млн грн державних коштів під час ремонту дитячого садочка

Правопорушнику загрожує до 12-ти років ув’язнення з конфіскацією майна. Про це інформує Кут огляду з посиланням на Нацполіцію Одещини.

Згідно з договором підряду, укладеним у 2020 році між одним з управлінь міської ради і приватним підприємством, останнє повинно було виконати капітальний ремонт з впровадженням енергозберігаючих технологій будівлі дитячого садка на вулиці Балківській. Вартість робіт оцінили у понад 15 мільйонів гривень.

Однак, правоохоронці встановили, що підрядник не виконав умови договору в повному обсязі і склав, підписав та завірив печаткою офіційні документи, умисно зазначивши в них завідомо неправдиві відомості про обсяги та вартість робіт, які не відповідали фактичним й були завищені більш ніж на 1,3 мільйони гривень.

Отримавши на рахунок фірми усю обумовлену суму, зловмисник привласнив вказану різницю.  Наразі чоловік співпрацює з правоохоронними органами і в ході досудового розслідування відшкодував у місцевий бюджет завдані збитки.

 Обвинувальний акт слідчі вже скерували до суду. Згідно з чинним законодавством обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

фото ілюстративнеЗалишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram