Одещина. Головні події тижня від Олега Кіпера

Одещина. Головні події тижня від Олега Кіпера

Начальник Одеської ОВА прозвітував про головні підсумки тижня.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на  ТГ-канал Одескьої ОВА.

Презентували Стратегію реформи шкільного харчування до 2027 року, ініційовану першою леді України Оленою Зеленською. Одещина працює над підвищенням кваліфікації кухарів та модернізацією їдалень. Курси перепідготовки вже завершили шкільні кухарі Визирської, Южненської та Маяківської громад Одеського району. Такі курси перепідготовки пройдуть працівники усіх шкільних їдалень. Найближчим часом два кулінарних хаби відкриються у Дунайському та Північному центрах профосвіти.

Підписали меморандум, який допоможе нашим ветеранам знайти роботу. Учасники меморандуму: Одеська ОВА, військове командування, ДП «Адміністрація морських портів України» та дирекція  АТ «Укрпошта». Наша мета - забезпечити учасників бойових дій соціальними гарантіями та сприяти їх соціалізації після повернення з фронту.

 Візит Кіпера у Білгород-Дністровський район. Зустрівся з усіма керівниками територіальних громад. З кожним тет-а-тет. Обговорили всі нагальні питання, що турбують людей на місцях, зокрема ремонту доріг, де практично відсутнє покриття, доукомплектування лікарень, початок опалювального сезону та інші нагальні проблеми.

Провели зустріч з Міністром захисту довкілля та природних ресурсів. Домовилися спільно будувати в Одеській області сім модулів з перероблення відходів. Визначили місця розміщення підприємств: Авангард, Южне, Знам‘янка, Арциз, Подільськ, Саф’яни, Молога. Загальна потужність модулів складатиме 1,1 млн тонн на рік.

 Приймали в гості главу британської дипломатії Девіда Камерона. Міністр закордонних справ Сполученого Королівства особисто ознайомився з наслідками російського тероризму, націленого на українське зерно, портову цивільну інфраструктуру та пам’ятки архітектури Одеси.


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram