На війні з російськими окупантами загинули двоє митників з Одещини

На війні з російськими окупантами загинули двоє митників з Одещини

Держмитслужба попрощалася з трьома колегами, які загинули на фронті. Двоє з них працювали на митницях в Одеській області, ще один – в Харківській області. Про це повідомили на офійійній сторінці Держмитслужби, передає «Кут Огляду».

 При виконанні бойового завдання поблизу Соледара загинув Аркадій Муляр, старший державний інспектор митного поста "Орлівка" Одеської митниці. Він підірвався на міні, отримавши поранення, несумісне з життям. Не вагаючись, Аркадій вступив у двобій з ворогом ще у 2014 році, а з 25 лютого 2022 року перебував на передовій у Миколаївській, Херсонській та Донецькій областях.

Анатолій Міхов, головний державний інспектор митного поста "Кучурган" Одеської митниці, загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новомихайлівка на Донеччині. Протягом 23 років Анатолій працював у митних органах, а з перших днів війни став до лав захисників рідної землі.

Під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув головний державний інспектор митного поста «Барабашово» Харківської митниці Роберт Ситий. Вчорашній студент, єдиний син, він, не маючи військового досвіду, пішов воювати добровольцем. Починаючи з травня 2022 року Роберт встиг побувати майже в усіх гарячих точках: боронив Харків та Харківську область, брав участь у боях за Бахмут.

«Завжди пам’ятатимемо їхню мужність та самовідданість!

Колектив Державної митної служби України висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих.

Герої не вмирають!», - зазначили на сторінці Держмитслужби.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram