НА ОДЕЩИНІ ЖІНКА ВИРІШИЛА СПАЛИТИ ЗАЛИШКИ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ, А ВОГОНЬ ЗНИЩІВ 700 КВ М ЗЕМЛІ

Жителька Одеської області сплатить чималий штраф за спалення рослинності, яке призвело до незворотних наслідків. Про це повідомили в ДСНС, передає «Кут Огляду».
Сьогодні за межами села Ананьїв, Подільського району, жінка вирішила спалити залишки сухої рослинності, що стало причиною виникнення пожежі площею 700 м кв. за свої діяння палійка понесе адміністративну відповідальність та сплатить 3 060 тисячі гривень.
Безвідповідальність наших громадян щодо дотримання правил пожежної безпеки призводить іноді до жахливих наслідків, зокрема, до виникнення пожеж в природних екосистемах. Рятувальники постійно звертаються до громадян, аби не палили суху траву, нагадують, до яких наслідків це може призвести, та на жаль - марно.
«Шановні українці! Вкотре звертаємося до вас з проханням - не знищуйте рідну землю !
Попереджаємо, що кожен, хто вирішить зробити такий злочин буде покараний», - закликають пожежники.
✅ Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!
«Кут Огляду» ближче до читача!
Все новини Бесарабії та України тут і зараз:
✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал
✅ Підтримай нас в Instagram