На Одещині СБУ викрила військовослужбовця Держприкордонслужби на корупційній схемі

На Одещині СБУ викрила військовослужбовця Держприкордонслужби на корупційній схемі
Служба безпеки України викрила військовослужбовця одного з відділів Подільського прикордонного загону Державної прикордонної служби на систематичному отриманні хабарів.
За попередньою версією слідства, дільничий інспектор налагодив корупційний механізм отримання грошей від громадян. За неправомірну винагороду він обіцяв не створювати штучні перешкод у ході перевезення товарів народного споживання через державний кордон, в тому числі з порушенням чинних нормативно-правових актів, - повідомили в У СБ України в Одеській області.
Правоохоронці затримали зловмисника поблизу робочого місця після отримання авансу за сприяння у безперешкодному переміщенні товарів народного вжитку через держкордон.
Наразі процесуальні дії тривають, проводяться обшуки за місцем служби і постійного мешкання затриманого, вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру.
У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Перевіряється можлива причетність до протиправної діяльності інших осіб.
Заходи із викриття схеми проводились спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Миколаїв, підрозділом внутрішньої безпеки Держприкордонслужби за процесуального керівництва Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram