На Одещині правоохоронці затримали торговця зброєю

Зловмисника задокументували на збуті автомата Калашникова, гранат, детонаторів, пластиду та тротилу, які були підпільно вивезені у 2022 році з Харківщини. Чоловіку загрожує до семи років позбавлення волі. Викрили правопорушника слідчі та оперативники Одеського районного управління поліції № 1 Головного управління Національної поліції в Одеській області.
Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Нацполіцію Одещини.
Поліцейські затримали зловмисника відразу після того, як він на вулиці Космонавтів продав малознайомому містянину 10 корпусів ручних осколкових гранат різного типу, 9 запалів з маркуванням і без, два електродетонатори, автомат Калашникова з магазинами та більше кілограма тротилу й пластиду. Слідчі разом зі спеціалістами управління вибухотехнічної служби ГУНП в Одеській області вилучили на місці події небезпечні предмети, які, за попередніми висновками, у конструктивному поєднанні належать до категорії бойових припасів, вогнепальної зброї та вибухових речовин.
Також правоохоронці вилучили у фігуранта 35 тисяч гривень, які він отримав від покупця, та мобільний телефон з інформацією, що підтверджує протиправну діяльність. За інформацією правоохоронців, заборонений арсенал у 2022 році був нелегально привезений до Одеси з Харківщини. Усе вилучене поліцейські скерували на експертизу.
«За наявності достатніх доказів, під процесуальним керівництвом Київської окружної прокуратури міста Одеси, слідчі повідомили правопорушнику про підозру у придбанні, зберіганні, носінні, збуті бойових припасів, вогнепальної зброї та вибухових речовин, без передбаченого законом дозволу. Цей злочин кваліфікується за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Слідство триває», - повідомила старша слідча територіального підрозділу поліції Марина Самокиш.
Заходи проводились за оперативним супроводом співробітників Управління СБУ в Одеській області.
Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram