На Одещині поховали військового, чию родину в ЖК "Тірас" вбила ракета РФ

На Одещині поховали військового, чию родину в ЖК "Тірас" вбила ракета РФ

В Одеській області поховали військового Юрія Глодана, сім'я якого загинула під час ракетного обстрілу у ЖК "Тірас" в Одесі у 2022 році. Чоловік вступив до лав ЗСУ восени того ж року після трагедії, а на початку листопада 2023 року стало відомо про його смерть.

Після трагедії з родиною Юрій Глодан вступив до лав Третьої штурмової бригади. Про його смерть стало відомо 5 листопада: чоловік згинув під Бахмутом під час бойового завдання. Поховати його на Батьківщині змогли лише сьогодні, 22 лютого, повідомляє Суспільне.Одеса.

Попрощатися з військовим прийшло багато людей. Серед них — побратими, які разом з ним воювали проти Росії. Юрія вони називають людиною зі "сталевим серцем".

"Юру я знав з самого початку нашої служби в підрозділі. Так сталося, що ми одночасно прийшли. Я не знав спочатку, хто він і не знав про гірку ситуацію з її сім'єю. Коли він мені розповів, ми сиділи з ним під обстрілами в бліндажі. Я кажу: чого ти постійно такий сумний? Він каже: та от, у мене ж така ситуація, сім'я... Я був шокований, що це саме він. Це сталева людина з добрим серцем", — розповів побратим загиблого військового з позивним "Монгол".

"Він за час проходження служби став професійним військовим, який настільки відточив своє військову майстерність, що не кожен би так зміг без бойового досвіду. Він — стрілець, такий же як я. Штурмовик. Постійно виходив на бойові завдання. Виконував їх бездоганно. У нього була, мабуть, така найбільша мотивація — не тільки захищати свою Батьківщину, що є для кожного з нас обов'язком, а й помститися за гибель своєї родини, що він і успішно робив", — додав "Монгол".

Командир першого штурмового відділення 3 ОШБ з позивним "Козак" згадує, що Юрій надихав побратимів. Він був вмілим та безстрашним воїном:

"Набат — людина з великої букви, людина, яка надихає багатьох побратимів. Є прикладом для них. Мене надихала його внутрішня сила. Це людина, яка після складних життєвих обставин змогла знайти сили в собі жити далі. Показував себе завжди, як вмілий та вправний воїн. Безстрашний. Людина із залізним серцем. Сталевим характером. І людина, яка не втратила те саме людяне, що ми повинні всі зберегти в собі".

 

 

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram