На Одещині підприємство перерахувало 2 млн грн несплачених податків до бюджету

На Одещині підприємство перерахувало 2 млн грн несплачених податків до бюджету

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області забезпечили відшкодування не сплаченого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Підприємство перерахувало до державного бюджету 2 млн грн.

 Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на  Бюро економічної безпеки України

У ході слідства встановлено, що впродовж року керівник підприємства, основним видом діяльності якого є пошиття одягу та його продаж, умисно ухилився від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Досудове розслідування було розпочато на підставі аналітичного продукту, складеного аналітиками Теруправління БЕБ в Одеській області.

Посадовій особі підприємства повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212-1 КК України (ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування). 

Наразі детективи БЕБ забезпечили відшкодування завданих державі збитків у повному обсязі. Матеріали справи направлено до суду.

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram