Круглий стіл на тему "Насильство у сучасному світі: причини, наслідки, протидія"

Круглий стіл на тему "Насильство у сучасному світі: причини, наслідки, протидія"

 В Арцизькому відділі Болградської філії Одеського ОЦЗ відбувся круглий стіл на тему "Насильство в сучасному світі: причини, наслідки, протидія", який проходив в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля.

У заході взяли участь:

✅ Управління соціального захисту населення Болградської районної державної адміністрації;

✅Арцизький РВ ГУМВС України в Одеській області;

✅Болградський районний відділ філії державної установи «Центр Пробації» в Одеській області;

✅служба у справах дітей Арцизької міської ради;

✅служба у справах дітей Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області;

✅Болградський районний відділ поліції ГУНП в Одеській області. 🇺🇦Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Основна її мета - привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловік. Будь які форми насильства є порушенням прав людини.

У програмі круглого столу розглядались актуальні питання:

соціально-психологічна допомога особам, які постраждали від різних видів насилля;

насильство у побуті;

дисциплінарна, адміністративна і кримінальна відповідальність за прояви насильства, відповідно законодавства України;

протидія насильству проти дітей і підлітків у сім’ї та суспільстві.

Лейтенант поліції Кічеджи Вікторія зазначила, що повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зменшення рівня доходів, безробіття, втрата місця проживання та ін. Таке соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, тому випадки домашнього насильства збільшились.

У разі вчинення відносно Вас або ваших близьких дій насильницького характеру, слід негайно телефонувати до поліції за номером цілодобової лінії 102, або Національної гарячої лінії із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації за номером 0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного); Національної гарячої лінії для дітей та молоді - 0 800 500 225 або 116 111 (з мобільного). Насильству немає виправдання! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога. Йдеться у повідомленні Арцизького відділу Болградської філії Одеського ОЦЗДякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram