Коли кожна хвилина варта життя: патрульні Одещини врятували водія вантажівки

Сьогодні вночі, 19 листопада, під час несення служби на стаціонарному пості "Два стовби" в Одесі , екіпаж патрульних поліцейських помітив вантажівку,  водій якої подавав звукові сигнали та почав їхати порушуючи ПДР. Інспектори поліції Світлана Ревера та Євгеній Білоус миттєво зреагували на таку дивну поведінку водія. Коли патрульні подали сигнали зупинитися, в авто на ходу раптово відчинилися дверцята і водій почав кликати на допомогу.

Як з'ясувалося, чоловікові стало зле: у нього сильно щемило в грудях та боліло серце. Громадянин також повідомив, що в нього стоїть стенд (металева трубочка, що складається з дротяних осередків, що роздувається спеціальним балоном. Вона вводиться в уражену судину і, розширюючись, втискається в стінки судини, збільшуючи її просвіт – таким чином поліпшується кровопостачання серця).

Не втрачаючи ні хвилини, увімкнувши сирену та червоно-сині проблискові маячки, патрульні Світлана та Женя на службовому автомобілі доставили чоловіка до лікарні, де на нього вже очікували медики.

Зараз 63-річний чоловік під пильним наглядом спеціалістів.

 «Бажаємо йому швидше відновитися та одужати. Життя та здоров’я наших громадян для нас найвища цінність, ми завжди поруч та готові допомогти усім, хто цього потребує.

Пишаємося колегами!», -  написали на сторінці патрульної поліції у Фейсбук.

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram