Італія висловила готовність брати участь у відбудові Одеської області

Італія висловила готовність брати участь у відбудові Одеської області

Заступники голови Одеської ОДА Дмитро Радулов та Андрій Фігель провели зустріч із Повноважним міністром, спеціальним посланником з питань відбудови та зміцнення стійкості України паном Давіде Ла Чечіліа. Пр це повідомляє Кут огляду з посиланням на ОВА.

Обговорили план дій з боку італійської сторони щодо відновлення об’єктів культурної спадщини, які постраждали внаслідок російських атак, можливість надання фінансової допомоги для відбудови пошкоджених будівель та інфраструктури області. Також звернули увагу на соціально-економічний розвиток, реконструкцію ринку праці з метою створення сприятливих умов для повернення українців додому.

«Я хочу підкреслити нашу повну підтримку Україні упродовж усього необхідного часу. Україна залишається в топ-пріоритетах Італії. Ми і надалі готові надавати необхідну вам допомогу», - зазначив Пан Давіде Ла Чечіліа.

Окрім цього заступник начальника Одеської ОДА Дмитро Радулов сьогодні взяв участь у круглому столі «Патронат Італії у відбудові міста Одеса» під час якого розглядалось питання максимально швидкого відновлення зруйнованих пам'яток культури та архітектури міста.

"Щодня ворог не лише забирає життя цивільних та військових в Україні, а й намагається повністю знищити нас як націю, руйнуючи наше культурне та історичне надбання, інфраструктуру. Попри це відновлення України відбувається вже зараз. А зробити відбудову ще ефективнішою нам допомагають наші міжнародні партнери та друзі, зокрема Італія", - підкреслив у своїй промові Дмитро Радулов.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram