День святого Миколая: поліцейські Одещини привітали дітей своїх колег, які загинули або були поранені

День святого Миколая: поліцейські Одещини привітали дітей своїх колег, які загинули або були поранені

Правоохоронці привітали дітей своїх колег, які загинули або були поранені. Хлопців та дівчат запросили спочатку до кінологічного центру ГУНП в Одеській області, де на них чекали пухнасті миколайчики – милі, лагідні, чемні та дуже розумні службові собаки, вбрані по-святковому.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на відділ комунікації ГУНП Одещини.

Керівник обласної поліції Іван Жук привітав усіх зі святом і вручив дітям солодкі та корисні у побуті подарунки.

«Під керівництвом своїх наставників кінологів вони продемонстрували юним гостям свої вміння знаходити приховані предмети, речовини, людей, допомагати, рятувати та заспокоювати. Діти гралися з чотирилапими друзями та заряджалися від них позитивними емоціями», - розповіла начальниця кінологічного центру Олена Чернілевська-Ісайко.

 «День святого Миколая – одне з найчарівніших свят, на яке відбуваються дива: вдома з’являється особливий затишок, під подушками – подарунки, а в наших серцях – віра у здійснення заповітних мрій. Тож нехай збуваються всі ваші найдобріші бажання», - сказав полковник поліції під час чаювання та спілкування з дітьми.

А далі на них чекала вистава в Одеському обласному центрі української культури. У захопливій музичній феєрії зі Сніговою Королевою та Святим Миколаєм діти дізналися історію виникнення свята, пограли з казковими героями в рухливі ігри, поспівали чудових українських пісень, отримали подарунки і, знову ж таки, зарядилися позитив.


Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


 

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram