Болградська РВА проаналізувала доцільність проведення деяких закупівель громадами району

Болградська РВА проаналізувала доцільність проведення деяких закупівель громадами району

 01 квітня голова Болградської районної державної (військової) адміністрації Михайло Шарафаненко спільно з першим заступником голови Болградської РВА Валерієм Єребаканом, начальником відділу фінансів Болградської РВА Павлом Синельниковим та завідувачем юридичного сектору апарату Болградської РВА Сергієм Станковим провели робочу нараду з питань раціонального витрачання бюджетних коштів в громадах Болградського району. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Болградську РВА.

Спеціалістами Болградської районної військової адміністрації проведено аналіз публічних закупівель, які оголошені територіальними громадами за період з 14 по 28 березня 2024 року. Відпрацьовано 9 закупівель на суму 1638,2 тис. грн.

Під час наради присутні розглянули проведені публічні закупівлі в Болградській, Городненській, Арцизькій та Бородінській громадах. Предметом закупок стали послуги з будівельних робіт та інших спеціалізованих будівельних робіт, закупівля продуктів харчування, дизельного палива, бензину, столярних виробів та мотоблоків.

За результатами розгляду прийнято рішення провести робочу нараду з представниками фінансових підрозділів зазначених громад щодо надання роз’яснень з проведення вказаних закупівель. Також були проаналізовані укладені прямі договори громадами району. За результатами аналізу головам громад були направлені відповідні рекомендації.

По завершенні голова Болградської РВА надав ряд відповідних доручень заступнику та керівникам структурних підрозділів Болградської РВА.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram