Аукціон з приватизації складів поблизу одеського ринку "Сьомий кілометр" не відбувся

Аукціон з приватизації складів поблизу одеського ринку "Сьомий кілометр" не відбувся

Аукціон з продажу складів поблизу одеського ринку "Сьомий кілометр" не відбувся. Йдеться про приватизацію єдиного майнового комплексу державного підприємства "ТВК". Про це стало відомо з системи держзакупівель Prozorro.

Другий аукціон був запланований на 7 грудня зі стартовою ціною 104 мільйони 116 тисяч гривень, однак торги не відбулись.

До складу єдиного майнового комплексу входять будівлі та споруди, машини та обладнання, інструменти, прилади та інвентар, а також оборотні активи та зобов'язання. Метою приватизації є залучення додаткових надходжень до бюджету як від продажу, так і від податкових надходжень від бізнесу, а також створення дієвих передумов відбудови і економічного відновлення держави, зазначили у ФДМУ.

Перший аукціон з приватизації був запланований на 29 листопада 2023 року. Тоді стартова ціна об'єкта становила понад 208 мільйонів гривень. 

джерело



Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram