53-річний житель Одеси наніс смертельні удари прикутій до ліжка 85-річній матері і ліг спати

Поліцейські затримали 53-річного жителя Одеси за підозрою у спричиненні смертельних тілесних ушкоджень своїй матері.
Під час сварки нетверезий зловмисник кілька разів ударив 85-річну жінку кухлем по голові та обличчю. Від отриманих травм постраждала померла.
Подія сталася 10 травня ввечері за місцем проживання родини в одній із багатоповерхівок у Київському районі міста. Побивши прикуту до ліжка матір, правопорушник ліг спати. А вранці, виявивши її без ознак життя, сповістив про це сусідку.
Правоохоронці вилучили з місця події речові докази, у тому числі імовірне знаряддя злочину, які скерували на експертизу.
«За наявністю достатніх доказів, які зібрали поліцейські, слідчі під процесуальним керівництвом Київської окружної прокуратури міста Одеси повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть потерпілої, правопорушнику загрожує від семи до десяти років позбавлення волі», - розповів начальник відділу поліції № 4 Одеського районного управління поліції № 1 Олександр Мільчук.
✅ Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!
«Кут Огляду» ближче до читача!
Все новини Бесарабії та України тут і зараз:
✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал
✅ Підтримай нас в Instagram