Жоден із закладів освіти Кілійської громади не оснащений бомбосховищем – міський голова

Жоден із закладів освіти Кілійської громади не оснащений бомбосховищем – міський голова

Жоден із 13-ти закладів освіти Кілійської міської територіальної громади не оснащений бомбосховищем. Про це, у інтерв’ю  Українському радіо Одеса повідомив міський голова Вячеслав Чернявський.

«Звісно ми хочемо, щоб наші діти навчалися офлайн, але, безпека понад усе. Нажаль, жодна зі шкіл не оснащена бомбосховищами. Ніхто при будівництві навчальних закладів про це не думав. І така ситуація не лише у нас в громаді. Зазначу, що лише в одній школі є підвальне приміщення, а в деяких інших є напівпідвальні приміщення. І вони жодним чином не відповідають вимогам справжніх бомбосховищ. Якщо окремо говорити саме за Кілію, то ще є така проблема, як можливість підтоплення. Тому, навіть якщо зараз почати рити ці бомбосховища, високий рівень ґрунтових вод не дозволить нам це зробити.

На даний час ця проблема активно розглядається військовою адміністрацією і, якщо знайдеться така фінансова можливість, ми розпочнемо розробляти проектно-кошторисну документацію на будівництво бомбосховищ. Але, одразу зазначу, в громаді на це коштів немає, їх доведеться шукати на рівні інших бюджетів.  Складна ситуація взагалі, тому що в громаді бомбосховищ немає. Намагаємось шукати вихід із цієї ситуації», - зазначив голова громади.  

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram