ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ – РУСЛАНА МЕЛЬНИЧЕНКА НАГОРОДИЛИ ОРДЕНОМ «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ (ПОСМЕРТНО)

ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ – РУСЛАНА МЕЛЬНИЧЕНКА НАГОРОДИЛИ ОРДЕНОМ «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ (ПОСМЕРТНО)

З очей котилася сльоза

І на граніті застигала.

Знайомі з Гімну всім слова,

Здавалось, душу роздирали.

 6 березня, від імені Президента України, голова (начальник) Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Родіон Абашев разом з Кілійським міським головою Вячеславом Чернявським вручив державну нагороду - орден «За мужність» ІІІ ступеня, на жаль посмертно, рідним загиблого Героя. Військовослужбовець Десантно-штурмових військ в/ч А 0224 Мельниченко Руслан, 08 лютого 1987 року народження, призваний 20 жовтня 2022 року по загальній мобілізації Ізмаїльським РТЦК та СП загинув 01 грудня 2022 року, під час виконання бойового завдання в районі н. п. Мар'їнка Донецької області. Про це повідомили в Ізмаїльській РВА, передає «Кут Огляду».

Орден Руслана отримала – матір Світлана Венеаминівна, діти воїна. Вони пишаються своїм захисником, як і ми всі, пишаємось і пам’ятаємо!

«Жодні ордени чи нагороди не зможуть вгамувати біль матері, яка втратила сина, дружини, яка втратила чоловіка, дітей, які втратили батька. У цій війні ми платимо дуже високу ціну за нашу свободу – життя людей. Руслан Володимирович – Герой і назавжди залишиться у нашій пам’яті» - зазначив голова райдержадміністрації Родіон Абашев.

Світла пам'ять всім, хто віддав своє життя за нашу свободу. Герої не вмирають.

Щира вдячність глибока пошана, вічна пам'ять кожному військовому, який загинув за незалежність нашої країни. Їхні імена назавжди залишаться у нашій пам`яті, а згодом будуть викарбувані на сторінках історії України.

Вони стали справжніми воїнами світла, які боролися за найвищі цінності – свободу та справедливість.

Вічна пам'ять Героям!

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram