Взяла банку, вдягла прапор і провела збір: на Одещині жінка зібрала майже 20 тис грн на авто розвідникам

Взяла банку, вдягла прапор і провела збір: на Одещині жінка зібрала майже 20 тис грн на авто розвідникам

Жителька села Шевченкове Кілійської громади Любов Дерменжи приголомшила всіх, хто знає і не знає її. За декілька годин пані Люба зібрала майже 20 тис грн на збір, який вже декілька тижнів оголошено захисниками-розвідниками. Про це повідомляє «Кут Огляду».

Військовому-розвіднику з Кілії Михайлу Хоміну та його побратимам, для виконання бойових завдань терміново необхідний автомобіль. Вже декілька тижнів мати захисника просить про допомогу і щодня розсилає інформацію про збір у всі можливі спільноти у фейсбук. Проте, на жаль, він проходить не так швидко, як хотілось би. І в цей момент на допомогу приходять просто неймовірні люди, справжні українці і патріоти.

Вчора на своїй сторінці у Фейсбук пані Любов повідомила, що в селі Шевченково у базарний день (вівторок), вона проведе збір коштів на автомобіль для Михайла.

«Прошу до уваги! Шановна громадо! Завтра ( вівторок ) в базарний день, я буду збирати кошти на автомобіль для ЗСУ, для воїнів і сина Валентини Хомина. Валентина з нашого села, зараз проживає в м.Кілія. Чужих дітей не буває! Вони захищають нас і нашу Україну! Хто скільки зможе - 10, 20, 50, 100 гривень... Вже місяць мамочка не втомлюється збирати кошти, давайте допоможемо! Кажуть, що добро спасає світ! А ми будемо спасати Україну! В добрий час во благо! Дякуємо всім, хто допомагає! Не втомлюйтесь, їм там, в окопах, на фронті ще тяжче.

Чому я вирішила збирати таким способом, бо багато людей не користуються карткою, а можливо забажають допомогти. Я запитала свого Миколайовича - чи можна я буду збирати кошти на базарі? Він сказав, що просити начеб - то соромно, але ти йдеш не красти, а просити не для себе, а щоб допомогти! Разом до ПЕРЕМОГИ! Якщо хтось бажає перерахувати на картку, то 5375 4112 1176 8259 на Михайло Хомина .Якщо хтось бажає здати кошти, а немає можливості прийти на базар, то подзвоніть мені на телефон - 097.093.29.36. Я під'їду і Ви зможете прийняти участь у благодійній акції. Всім добра», - написала Любов Дерменжи.

А вже сьогодні, жінка, вдягнувши прапор на плечі, зібрала майже 20 тисяч грівень для військових.

Про кожну зібрану копієчку Любов відзвітувала у відео.

«Любі мої Шевченківці, дорогі гості нашого сьогоднішнього базару! Звітую, назбирали - 19.691гривню. Пам'ятайте, це ваша заслуга, я просто там постояла. Дуже дякуємо вам - ЛЮДИ ДОБРІ...Усім низький уклін, здоров'я, МИРУ і ПЕРЕМОГИ нашій Україні! Сьогодні був дощик - Божинька нас поливав і благословляв, Щоб був Мир і Урожай!», - зазначила пані Любов.

Українці – незламна нація, а Україна, завдяки мужнім військовим і таким людям, як пані Любов – обов’язково переможе.

Зазначимо, що збір ще триває і з необхідних 400 тисяч гривень зібрано тільки 260 тис 800 грн.

Отже, якщо ви хочете підтримати військових, приєднуйтесь!

На авто розвідникам!

Ціль: 400 000 ₴

Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/3Rc57ggUan

Номер картки банки

5375 4112 1176 8259

 Не стійте осторонь, допомагайте, нашим військовим необхідна наша підтримка і тил.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram