Вже друга автівка від кілійців: родина Бажак з Кілії передала військовим власний автомобіль

Вже друга автівка від кілійців: родина Бажак з Кілії передала військовим власний автомобіль

Родина Наталі і Івана Бажак з міста Кілія Одеської області передали військовим на фронт власний автомобіль. Завдяки допомозі небайдужих кілійців, захисники зможуть доїжджати до місць виконання військових завдань, а також своєчасно вивозити поранених. Про це повідомила волонтерка Оксана Юрашева, передає «Кут Огляду».

«Сьогодні, коли в країні йде повномасштабна війна, об'єднання зусиль, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим та цінним для нашого суспільства!

Ще один наш земляк Бажак Іван Васильович передав для ЗСУ свій автотранспорт. Тепер захисникам з 406 окремої артилерійської бригади генерала-хорунжого Олексія Алмазова буде набагато легше, тому що дуже важливо військовим бути мобільними та мати можливість доїжджати до місць призначення для виконання військових завдань, а також своєчасно вивозити поранених. Ваш вчинок, Іван Васильович-це великий приклад для усіх українців. Насправді ніяких слів не вистачить, щоб повною мірою висловити подяку Вам та Вашій родині. Хочу, щоб Ви просто це відчули.А особисто я дуже пишаюся , що у моєму житті є такий друг, щиросердний та небайдужий до потреб наших військових. Велика подяка всім, хто не втомився бути надійним тилом для наших захисників ,іскру запалює зазвичай хтось один, але далі робити справу можна лише гуртом, усією спільнотою, містом, країною, усім світом», - розповіла пані Оксана.

Зазначимо, що Іван Васильович Бажак – голова Кілійської районної організації ветеранів та інвалідів війни в Афганістані. Шураві не на словах знає необхідність підтримки військових.

«Я давно до цього готувався, хотів допомогти нашим військовим ще й таким чином. Автомобіль потрібен всім, хто виборює нашу незалежність і захищає державу від окупантів. Кожному допомогти змоги немає, проте у кожного є можливість допомогти чим можеш. Хлопці приїхали з передової і забрали автомобіль. Це велика автівка Ford Transit, якраз така була потрібна військовим з 406 окремої артилерійської бригади генерала-хорунжого Олексія Алмазова. Хлопці самі приїхали з передової і забрали автомобіль», - розповів в коментарі «Кут Огляду» Іван Бажак.

Зазначимо, що це вже друга автівка, яку небайдужі кілійці передають військовим.

Як «Кут Огляду» повідомляв раніше, жителька Кілії віддала захисникам, які боронять Україну на Херсонському напрямку автомобіль, який вірою і правдою служив родині більше 20-ти років. Тепер дівчина чекає повернення з «нуля» не лише коханого хлопця, а і вірної «ластівки».

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram