Важлива думка кожного: міський голова Кілійської громади проводить опитування щодо встановлення головної ялинки міста

В Кілії міський голова Вячеслав Чернявський вирішив спитати думку містян, щодо доцільності встановлення новорічної ялинки в центрі міста. Важливо, що висловити свою думку зможе кожен мешканець, оскільки опитування проводиться на сторінці міського голови у Фейсбук.
Кожного року в Кілії жителям пропонували святково і урочисто запалювати головну ялинку міста разом, але війна внесла корективи у життя кожного з нас і нашій країні зараз не до урочистостей і свят.
З урахуванням всіх подій, які відбуваються в нашій країні Кілійський міський голова вирішив звернутися за порадою до мешканців громади.
Цьогоріч, на жаль, світлі свята - Новий рік та Різдво Христове - затьмарені війною. І централізованих святкувань Нового року та Різдва Христова проводитись на міській площі не буде задля безпеки наших мешканців!
Постало питання - чи потрібна в цьому році головна ялинка на Міській площі», - написав мер.
Як зазначив Вячеслав Чернявський, справа не в фінансовому питанні, оскільки всі атрибути вже є в громаді і жодна гривня з бюджету витрачатись на ялинку не буде.
«Справа у встановленні. Хтось каже, що ялинка і свята - не на часі. Хтось, навпаки, що ми маємо радіти кожному дню та не маємо права залишати без відчуття дива наших дітей.
Пропоную вам взяти участь в опитуванні та нарешті визначити це остаточно разом», - закликав мер Кілії.
Так на сторінці Вячеслава Чернявського проходить опитування, в якому пропонується в коментарях до посту залишити цифру 1 або 2, де 1 варіант - поставити ялинку без гірлянд та без додаткових ілюмінацій, тільки іграшки! І взагалі не підключати її до електроживлення.
І 2 варіант - зовсім не ставити ялинку.
Голосування триватиме до 00:00 годин 23.12.2022 грудня. Переможе варіант, який набере більшість голосів. Голосувати можна лише під оригінальним постом тут
Варто зазначити, що вже за декілька годин голосування, більшість кілійців підтримує варіант номер 1.
✅ Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!
«Кут Огляду» ближче до читача!
Все новини Бесарабії та України тут і зараз:
✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал
✅ Підтримай нас в Instagram