В Кілійській РДА пройшло позачергове засідання комісії ТЕБ та НС, а також призупинено прийом громадян

В Кілійській РДА пройшло позачергове засідання комісії ТЕБ та НС, а також призупинено прийом громадян

В Кілійській районній державній адміністрації 17 березня пройшло позачергове засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному були розглянуті питання, щодо виконання рішення комісії з питань ТЕБ та НС від 03.02.2020 року,  про недопущення занесення та поширення на території Кілійського району випадків захворювання, спричинених коронавірусом.

Присутні на засіданні представники первинної і вторинної медицини доповіли про готовність медичних закладів, розташованих на території району до прийому хворих, заражених коронавірусом. Для цього були облаштовані  так звані «чисті зони», які не перетинаються з зонами розміщення хворих на коронавірус. Задля лікування «звичайних» хворих, проведення операцій, прийому пологів, в наявності є місця для стаціонарного лікування.

Як додали медики, є деякі проблеми з медичними масками, але керівництво медичних установ запевняє, що справляється шляхом самостійного шиття таких захисних засобів.

Як повідомив голова Кілійської районної державної адміністрації В’ячеслав Семенюк,  найближчим часом очікуються тести на коронавірус, Одеська область одна з перших в черзі на їх отримання.
На порядку денному також розглядалося питання про виділення з Резервного фонду коштів для фінансування профілактичних заходів з придбання засобів безпеки для проведення відповідних протиепідемічних заходів. Лікарські установи звернулися до керівництва Кілійської райдержадміністрації, Кілійської ОТГ, Вилківськоі ОТГ з проханням про фінансову допомогу.

Як повідомив голова Кілійської районної державної адміністрації В’ячеслав Семенюк,  найближчим часом очікуються тести на коронавірус, а Одеська область одна з перших в черзі на їх отримання. Також, своїм розпорядженням від 17 березня 2020 року В’ячеслав Семенюк,  призупинив проведення особистих та виїзних прийомів громадян, окрім випадків надзвичайного характеру.

     "Просимо з розумінням віднестись до цих тимчасових профілактичних заходів та нагадуємо, що фізичні та юридичні особи, можуть скеровувати  свої звернення до Кілійської районної державної адміністрації через наступні засоби зв’язку:

- поштою за адресою: 68303 м. Кілія, вул.Миру, 44

- через електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 - в скриньку, яка знаходиться в фойє Кілійської районної державної адміністрації

      Прийом запитів на публічну інформацію здійснюється на електронну адресу:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.та Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., - написано в розпорядженні.