В Кілійській громаді обмежили рух великовагового транспорту

В Кілійській громаді обмежили рух великовагового транспорту

На автомобільних ділянках, розташованих на території Кілійської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області, тимчасово обмежили рух  великовагового транспорту масою понад 24 тони i навантаженням на вісь більш ніж 7 тон на комунальних дорогах з асфальтовим покриттям при температурі повітря більш ніж +28°С з 08:00 до 23:00. Відповідне рішення сьогодні було прийняте на засіданні виконавчого комітету.

З метою збереження цілісності дорожнього покриття комунальних доріг, iнженерних мереж, розташованих на проїзній частині вулиць, у період тривалої спекотної погоди, під час якої посилюється руйнівна дія великовагових транспортних засобів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України вiд 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2001 № 30 Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами», ст. 19, ст. 20 Закону України «Про автомобільні дороги», ст. 6 Закону України «Про дорожній рух», виконавчий комітету міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Обмежити (заборонити) рух великовагового транспорту масою понад 24 тони i навантаженням на вісь більш ніж 7 тон по комунальних дорогах з асфальтовим покриттям Кілійської міської територіальної громади при температурі повітря більш ніж +28°С з 08:00 до 23:00.

 

  1. Керівникам підприємств, які здійснюють перевезення зерна нового врожаю, керівникам сільськогосподарських підприємств організувати рух вантажного транспорту по вулицям м.Кілія з бетонним покриттям, виключивши рух по вулицям з асфальтовим покриттям.

 

  1. Рекомендувати відділенню поліції №1 Ізмаїльського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області забезпечити контроль за рухом великовагового транспорту на автошляхах, мостах та вулицях Кілійської міської територіальної громади.

 

  1. Обмеження руху не розповсюджуються на транспортні засоби, які задіяні під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

  1. Відділу організаційної роботи та інформаційних технологій апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради забезпечити висвітлення даного рішення у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради.

 

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅  Поддержи нас в Instagram

1000 Осталось символов