В Ізмаїльському загоні морської охорони прийняли військову присягу троє військовослужбовців

В Ізмаїльському загоні морської охорони прийняли військову присягу троє військовослужбовців

В 18 загоні Морської охорони (місце дислокації Кілія), склали Військову присягу на вірність українському народові 3 військовослужбовці контрактної служби.

Двоюрідні брати Денис та Андрій разом прийняли рішення піти служити в Морській охороні після отримання спеціальної освіти за фахом механіків.

Батько Дениса, що Андрію доводиться дядьком, став прикладом для обох молодиків. Олександр майже чверть сторіччя присвятив служінню шляхетній справі з охорони державного кордону. Починав зі строкової служби ще в Прикордонних військах, а сьогодні він заступник начальника відділу спеціальних дій 18 загону Морської охорони. Пройшовши горнило війни у 2014-му, Олександр з особливим хвилюванням сприйняв рішення сина та племінника будувати династію моряків-прикордонників.

Ще один Денис, ще один новопризваний воїн, який склав Військову присягу, виховувався в родині священика, але з дитинства марив романтикою моряків та захоплювався високоточними технологіями і технікою. Після школи опанував спеціальність судноводіння на морських та річкових шляхах і свідомо обрав не цивільний, а військовий напрямок реалізації себе у професії.

Спортивні та підтягнуті, вмотивовані і патріотичні молоді бійці готові реалізовувати свій потенціал на благо Україні. Стоячи в одному строю із прикладом дитинства – батьком і дядьком, втілюючи свою мрію про гідну шляхетну професію, кожен з новоспечених моряків-прикордонників усвідомлює взяту на себе відповідальність і єдність із побратимами по зброї, по справі, по відданості Батьківщині.

Вітання молодому поповненню і всьому колективу загону.

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅  Поддержи нас в Instagram