В Ізмаїльській РВА обсудили проблематику створення в Кілійській і Вилківській громадах бомбосховищ

В Ізмаїльській РВА обсудили проблематику створення в Кілійській і Вилківській громадах бомбосховищ

В рамках візиту до Ізмаїльського району очільник Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олег Кіпер за участі заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Харлова, начальника Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіона Абашева, першого заступника голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Сергія Проданова, голови Ізмаїльської районної ради Василя Антонюка, голів територіальних громад Ізмаїльського району Одеської області провів нараду, яка розпочалася хвилиною мовчання за загиблими внаслідок агресії російської федерації проти України. Про це повідомили в Ізмаїльській РВА, передає «Кут Огляду».

На нараді були розглянуті питання проведення мобілізації населення та проходження ВЛК, здійснення публічних закупівель територіальними громадами, забезпечення належного рівня обороноздатності України в умовах протидії повномасштабної військової агресії на території України з боку російської федерації та ін.

В ході наради начальник Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев розповів про стан справ у районі, доповів про здійснення заходів з мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Ізмаїльського району, про взаємодію з Територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, про допомогу ЗСУ та подальші плани.

Про стан укриттів і захисних споруд та безперешкодного доступу до них населення розповів Сергій Проданов. Було зазначено, що одним із проблемних питань є своєрідна геолокація Кілійської та Вилківської територіальних громад, а саме розташування біля найбільш повноводної ріки Європи – Дунаю, яка спричиняє стабільно високий рівень ґрунтових (підземних) вод, унеможливлює розбудову підземного простору. Наявні у місті захисні споруди відносяться скоріше до різновиду цокольних приміщень, які нерідко перебувають під загрозою підтоплення ґрунтовими водами. Для вирішення цього питання необхідно закупити модульні укриття. В інших територіальних громадах наявні укриття та захисні споруди, всі пункти незламності працюють та облаштовані відповідно до вимог Порядку організації та функціонування пунктів незламності.

⠀Також особливу увагу під час наради було надано питанням ремонту автомобільних доріг, в тому числі під’їзних до населених пунктів; забезпечення питною водою сільського населення; роботи ВЛК у районі; організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я; оплати пакетів НСЗУ; організації освітнього процесу в умовах воєнного стану; забезпечення місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб.

Проблемні питання, які були розглянуті на нараді, взяті під особистий контроль начальника Одеської військової адміністрації Олега Кіпера.

Органи державної виконавчої влади спільно з територіальними громадами продовжують працювати над вирішенням нагальних питань сьогодення.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram