Свято мужніх та сильних: в Кілії відзначили День рятувальника

Свято мужніх та сильних: в Кілії відзначили День рятувальника

Вчора, 17 вересня в Україні відзначали День рятувальника. В будинку культури Кілійської міської ради в цей день для представників нелегкої професії у теплій атмосфері пройшли урочистості і святковий концерт.

Свято мужніх та сильних, завжди готових до боротьби з лихом, тих, хто ціною власного життя завжди готовий прийти на допомогу тим, хто найбільше її потребує розпочалось з привітального слова заступника Кілійського міського голови Ольги Гац.

«Рятівник - це не просто професія, це стан душі, адже своєю повсякденною самовідданою працею, пов‘язаною з ризиком, він завжди готовий прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання - врятувати та захистити людське життя. Приклади відваги та рішучості при виконанні службового обов‘язку говорять про те, що серед наших рятувальників - тільки сильні духом і загартовані випробуваннями люди, які завжди прийдуть на допомогу.

Щорічно, 17 вересня, в нашій державі відзначається День рятівника.

Щиро вітаємо кожного, для кого цей день є професійним святом!

Нехай сили добра бережуть вас і ваші родини, життя дарує тільки світло, добро і любов, а Боже Благословіння та Благодать завжди будуть поруч», - привітала Ольга Гац.

До своїх колег звернувся начальник 23-ї державної пожежно-рятувальної частини третього державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в Одеській області капітан служби цивільного захисту Андрій Носов.

«Хочу Вас привітати з Днем рятівника. Наша професія дуже складна і шкода, що про нас згадують лише у надзвичайних ситуаціях, шкода, що про нас не пам’ятають завжди. У першу чергу хочу подякувати рідним, які Вас завжди підтримують, які прийняли Ваше рішення бути завжди напоготові, надавати необхідну допомогу населенню і допомагати у будь-яких  надзвичайних ситуаціях. Бажаю Вам, щоб кількість виїздів на пожежу відповідала кількості Ваших повернень. Янгола-Охоронця Вам усім», - привітав начальник частини.

В цей день, на сцені будинку культури під бурні аплодисменти кращим із кращих були вручені грамоти голови обласної державної адміністрації, начальника ГУ ДСНС України в Одеській області, голови Кілійської міської ради, начальника третього державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в Одеській області і заступника начальника 23-ї державної пожежно-рятувальної частини, голови Кілійської міської ради.

Завершилось свято привітаннями від солістів та хореографічних колективів міста.

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅  Поддержи нас в Instagram

Більше фото за посиланням і тут.