Родичам військовослужбовців Ізмаїльщини передали посмертні нагороди загиблих Героїв

Родичам військовослужбовців Ізмаїльщини передали посмертні нагороди загиблих Героїв

Вчора, 6 лютого, в місті Кілія голова Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Родіон Абашев, вшанувавши памʼять загиблих захисників України хвилиною мовчання, передав родичам загиблих Героїв державні нагороди. Про це повідомили на сторінці Ізмаїльської РВА, передає «Кут Огляду».

 За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку згідно з Указом Президента України від 24 серпня 2023 року орденом «За мужність ІІI ступеня» нагороджено військовослужбовця Сухопутних військ в/ч А 2558 солдата Мозолєва Олексія Олексійовича, 1995 року народження, який загинув 22 лютого 2023 р. в Одеській обласній клінічній лікарні від осколкового поранення, отриманого 13 лютого 2023 р. внаслідок виконання бойового завдання в районі населеного пункту Снігурівка Миколаївської області.

Почесну нагороду вручено матері загиблого Мозолєвій Наталії Петрівні.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України від 12 жовтня 2023 року орденом «За мужність ІІІ ступеня» нагороджено військовослужбовця десантно-штурмових військ в/ч А 2582 солдата Махортова Артема Юрійовича, 1988 року народження, який загинув 26 серпня 2023 року в районі населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області.

Почесну нагороду вручено дружині загиблого Махортовій Ганні Сергіївні.

«Розумію, що жодні слова й нагороди не повернуть рідним близьких людей, і наш обов’язок – берегти пам’ять про них. Подвиг ваших синів, чоловіків та батьків будемо пам’ятати вічно, бо вони - Герої нашого часу! Впевнений, що завдяки таким хлопцям – сміливим, відважним та нескореним – наша Україна була, є та буде! Героям Слава!» - зазначив під час вручення очільник району.

Вічна памʼять полеглим воїнам…

Слава нашим Захисникам та Захисницям!

Слава Україні!

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram