Рідним загиблого нацгвардійця Олександра Козака з Кілії вручили посмертну нагороду Героя (відео)

Рідним загиблого нацгвардійця Олександра Козака з Кілії вручили посмертну нагороду Героя (відео)

Родині Олександра Козака, нацгвардійця з міста Кілія Одеської області, вручили посмертну нагороду загиблого Героя. Орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) сестрі загиблого вручив начальник Південного Одеського територіального управління генерал-майор Олег Підлубний. Про це із посиланням на Південне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України повідомляє «Кут Огляду».

Олександр Козак, служив помічником гранатометника 2-го взводу 1 роти оперативного призначення Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. На жаль, 8 лютого 2023 року, росіяни розбили позицію біля села Мала Токмачка Запорізьскої області, де він виконував бойове завдання. Разом з колегами Олександр потрапив під артобстріл. Загинули разом з Захисником всі його побратими.

Олександр був дуже відповідальною, доброю та позитивною людиною. Завжди допомагав старенькій мамі, сестрі та трьом своїм улюбленим племінникам. Навчався у Кілійській школі номер три, після – в Кілійському професійному ліцеї. Хотів вступити до Хмельницької військової академії, але не вийшло. Тоді пішов на строкову службу у прикордонні війська. Після армії деякий час працював на Кілійському судоремонтному заводі зварювальником, потім почав їздити на заробітки в різні країни Європи. Напередодні  повномасштабного вторгнення приїхав у відпустку з Франції і не задумуючись пішов захищати свою Батьківщину добровольцем. Спочатку перебував в Одеській області, потім вслід за “за своїми хлопцями” – побратимами попросився на передову.

Разом із сестрою Олександра Козака посмертні нагороди отримали рідні нацгвардійців Обрєзанова Костянтина Олександровича, Волошина Ярослава Ігоровича, Гассієва Давида Михайловича, Грибанова Віктора Євгенійовича, Зайко Юрія Валерійовича.

 «Кожен з шести героїв, яких сьогодні нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), проявив незламний характер, залізну волю до перемоги та неабияку мужність під час боїв за незалежність України. Їхні імена навічно записані в списки військових частин Національної гвардії. Кожен разом з нами продовжує служити Україні», - зазначив начальник Південного Одеського територіального управління генерал-майор Олег Підлубний.

Ось імена героїв, які у боротьбі за цілісність та недоторканість нашої держави з переважаючими за чисельністю окупантами, віддали найцінніше – власні життя. Вони захищали українську землю зі зброєю в руках і загинули як справжні воїни – обличчям до ворога.

 

Честь і вічна слава українським героям!

Слава Україні!

 

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram