Під дією оковитої жителька Кілії систематично знущається над стареньким батьком

Під дією оковитої жителька Кілії систематично знущається над стареньким батьком

За систематичне знущання над стареньким батьком жителька Кілії опинилась на лаві підсудних. Не дивлячись на неодноразове притягнення до адміністративної відповідальності, жінка продовжувала знущатись над стареньким. Про це із посиланням на судовий реєстр повідомляє «Кут Огляду».

З матеріалів судової справи відомо, що жінка діючи умисно, систематично, у період часу з 08.01.2023 по 03.01.2024, на ґрунті особистих неприязних відносин до потерпілого, з метою завдання останньому фізичних та психологічних страждань, вчиняла психологічне та фізичне насильство відносно чоловіка, який є її рідним батьком та з яким вона спільно проживає впродовж останніх семи років, що виявилось в образах нецензурною лайкою.

Слідством встановлено, що 08.01.2023 жінка, знаходячись за місцем свого проживання, в стані алкогольного сп`янінні, вчинила домашнє насильство відносно свого батька, а саме, виражалася на його адресу грубою нецензурною лайкою, чим вчинила щодо останнього психологічне насильство. За вчинення даного протиправного діяння, постановою Кілійського районного суду Одеської області від 17.01.2023 жінку притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та накладено адміністративне стягнення.

Надалі, 13.07.2023 жінка, знаходячись за місцем свого проживання, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, вчинила домашнє насильство відносно свого батька, а саме, виражалася на його адресу грубою нецензурною лайкою, чим вчинила щодо останнього психологічне та фізичне насильство. За вчинення даного протиправного діяння постановою Кілійського районного суду Одеської області від 01.08.2023, її було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП та накладено адміністративне стягнення.

Крім цього, 16.10.2023 приблизно о 18 годині 00 хвилин, жінка, знаходячись за місцем свого проживання, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, вчинила домашнє насильство відносно свого батька, а саме, виражалася на його адресу грубою нецензурною лайкою, чим вчинила щодо останнього психологічне насильство. За вчинення даного протиправного діяння постановою Кілійського районного суду Одеської області від 12.12.2023 року її було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП та накладено адміністративне стягнення.

Разом з тим, жінка, незважаючи на неодноразове притягнення до адміністративної відповідальності, належних висновків не зробила, і, діючи систематично, продовжуючи свої умисні дії, спрямовані на вчинення домашнього насильства відносно старенького батька, 03.01.2024, перебуваючи за своїм місцем проживання, вчинила відносно свого батька психологічне насильство, що виразилось у словесних образах нецензурними словами, які принижують честь і гідність особи.

Умисні, систематичні дії жінки призвели до психологічних страждань та погіршило якість життя потерпілого, що зокрема виразилось у емоційній невпевненості через нездатність захистити себе та в побоюваннях за свою безпеку, а також у негативних переживаннях та емоційній напруженості.

У судовому засіданні жінка, винною себе визнала у повному обсязі, щиро покаялась, не заперечувала, що при зазначених у вироку обставинах скоїла злочин, підтвердивши обставини, викладені у обвинувальному акті.

Зазначається, що обвинувачена у шлюбі не перебуває, має на утримані малолітню доньку, офіційно не працевлаштована, на обліку у лікарів психіатра та нарколога не перебуває, за місцем мешкання характеризується посередньо.

Обставиною, яка пом`якшує покарання є щире каяття в скоєному злочині.

Обставин, що обтяжують покарання обвинувачуваної, судом не встановлено.

При таких обставинах, суд вважає, що провина доведена в повному обсязі і вона підлягає кримінальному покаранню, оскільки її дії органом досудового розслідування за ст. 126-1 КК України кваліфіковані вірно, як домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного насильства щодо особи, з якою винна перебуває у сімейних відносинах, що призводить до фізичних та психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої особи.

Розглянувши матеріали справи Кілійський районний суд Одеської області ухвалив визнати винною жінку у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України, та на підставі цього закону призначити покарання у вигляді 2 (двох) років обмеження волі.

На підставі ст. 75 КК України суд звільнив засуджену від відбування покарання з іспитовим строком на 1 (один) рік та поклав на неї обов`язки, передбачені ст. 76 КК України, а саме:

- періодично з`являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;

- повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

 

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram