Назавжди 30: матері бойового медика Романа Воробйова передали посмертну нагороду сина

Назавжди 30: матері бойового медика Романа Воробйова передали посмертну нагороду сина

Матері бойового медика з міста Кілія Романа Воробйова, який добровольцем пішов захищати Україну на початку повномасштабного вторгнення і помер від поранень, отриманих під час виконання бойового завдання, передали посмертну нагороду сина. Про це повідомили на сторінці Кілійської міської ради, передає «Кут Огляду».

Захисника України - ВОРОБЙОВА Романа Миколайовича посмертно нагородили орденом "За мужність ІII ступеня" Державну нагороду отримала мама військовослужбовця – Галина Воробйова.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку згідно Указу Президента України від 19 жовтня 2023 року №698 орденом «За мужність III ступеня» (посмертно) нагороджено військовослужбовця десантно – штурмових військ в/ч А0224, молодшого сержанта ВОРОБЙОВА Романа Миколайовича, 1993 року народження, який помер від поранень отриманих під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новомихайлівка, Донецької області.

Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський разом із начальником 1 відділу Ізмаїльського районного територіальний центр комплектування та соціальної

Нагадаємо, серце Романа зупинилось 18 травня 2023 року у шпиталі, куди його терміново доставили після важкого поранення.

Ще з юності був великим патріотом своєї країни, а після повномасштабного вторгнення, повернувшись з рейсу, свідомо став на захист України у боротьбі з ворогом. 

Старший бойовий медик десантно-штурмової роти молодший сержант Роман Воробйов був завжди усміхненим і щирим, багато шуткував і завжди вірив у Перемогу нашої країни.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram