Наймолодший волонтер Одещини отримав почесну медаль від Захисників

Наймолодший волонтер Одещини отримав почесну медаль від Захисників

Наймолодший волонтер Волонтерського центру «Захистимо разом» міста Кілія Єгор Маланіч, отримав почесну медаль від військових, яким небайдужі кілійці допомагають на постійній основі з самого початку повномасштабного вторгнення. Про це «Кут Огляду» розповіла мама Єгорчика, вчитель і, по сумісництву, також волонтер – Анна Маланіч.

Єгорчику всього лише 6 рочків, з них вже більше двох маленький помічник стоїть на варті клопіткої і потрібної праці – допомоги військовим. Батько Єгора – прикордонник, мати - вчитель молодших класів однієї зі шкіл міста. Ще 20 лютого 2022 року батька Єгорчика викликали на позиції, а дружина із синочком, з першого дня повномасштабного вторгнення збирали, відправляли і допомагали військовим.

«Десь на початку літа 2022 року ми доєднались до великої родини волонтерів Центру «Захистимо разом». Єгорчику було тоді 4,5 і він щодня був зі мною. Вже тоді робив, що міг і навчився за цей час  робити пакетики з чаєм та цукерками, які ми відправляємо військовим, вміє плести сітки, робив нашоломники, малює малюнки, збирає кришечки, а ще, вчиться в 1-А класі Кілійського ЗЗСО √1», - розповіла Анна.

Кожного разу, отримуючи зворотній зв'язок від військових, яким вони відправляють допомогу, волонтери надихаються і відчувають не лише вдячність, а і підтримку, адже, як і всі люди, також втомлюються, вигорають і мають особисті проблеми, але остання посилочка від Захисників, була особлива – в ній була нагорода для Єгорчика, якого велика волонтерська родина обожнює.

«Вчора ми отримали подарунки для молодшого волонтера Маланіч Єгора, від захисників. У дитини радощів та емоцій не передати словами.. Медаль – особлива з надписами «З Україною в серці» і «За безкорисливе служіння Батьківщині», а також – прапор, він для нас теж особливий, а от чому, розповімо, коли зможемо», - зазначає мама Єгора.

Українці, всі, від маленького і до найстаршого - непереможна нація - була, є, і буде!

Слава Україні!

Героям Слава!

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram