Кілійській громаді повернуто рисову зрошувальну систему вартістю 50 млн грн

Кілійській громаді повернуто рисову зрошувальну систему вартістю 50 млн грн

За принципової позиції прокурорів Ізмаїльської окружної прокуратури Кілійській міській об’єднаній територіальній громаді повернуто майновий комплекс внутрішньогосподарської зрошувальної системи площею 3317 га вартістю майже 50 мільйонів гривень.

Так, Господарський суд Одеської області підтримав доводи прокуратури та задовольнив позов щодо усунення перешкод у здійсненні права користування та розпорядження майновим комплексом та повернення майна власнику – Кілійській міській ОТГ.

Прокурорами доведено у суді, що незважаючи на закінчення терміну дії договору про безоплатну строкову оренду ще у 2014 році, суб’єкт господарювання до управління Кілійської міської ради не передав внутрішньогосподарську зрошувальну рисову систему. При цьому підприємство намагалось зареєструвати право власності за собою, незважаючи на те, що вказане майно перебуває на балансі територіальної громади.

Наразі, рішення суду фактично виконано та за актом приймання-передачі від 15.02.2022 усунуто перешкоди у здійсненні Кілійською міською радою права користування та розпорядження Кілійською рисовою зрошувальною системою.

 

 

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram