Кілійські футболісти стали віце-чемпіонами Одеської області з міні-футболу

17 липня, на спортивному майданчику в м.Овідіополь, пройшли фінальні змагання з міні-футболу, в яких брали участь спортсмени з Кілії. За результатами матчів, команда виборола звання «Віце-чемпіона Одеської області з міні-футболу сезону 2021 року». Про це повідомив директор Кілійської школи Ярослав Нерушиян.

«Команда Кілійської громади, основу якої складають футболісти СВК《МАЯК» (керівник О.К.Мица, в найзапеклішій боротьбі вибороли друге місце і завоювали звання《ВІЦЕ-ЧЕМПІОН ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ З МІНІ-ФУТБОЛУ». Радує те, що кожного року наші спортсмени виборюють найвищі місця: в 2019 році ФК《ТРОЯНИ》виграли Кубок Бесарабських сіл, в 2020 році команда《Кілієць》зупинилась за крок у боротьбі за Кубок губернатора, цього року також є високий результат!

Від імені футболістів і тренерів висловлюємо подяку за допомогу і підтримку в організації поїздок керівництву ОТГ, в особі начальника відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради Сергію Мергуту, директору КЗ КДЮСШ Павлу Владиченко, тренеру Дмитру Бурьяну.

Особливу подяку висловлюємо керівнику СВК《МАЯК》 Олексію Костянтиновичу Миці, який на протязі багатьох років всіляко підтримує як дорослий, так і дитячий футбол в нашому місті», - повідомив Ярослав Нерушиян.

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!