❗️ Холера в Кілійській громаді: чому фейк почав активно розповсюджуватись на півдні України (відео)

❗️  Холера в Кілійській громаді: чому фейк почав активно розповсюджуватись на півдні України (відео)

Останніми днями в Одеських телеграм-каналах почала з’являтися інформація про нібито зареєстровані випадки захворювання холерою в регіоні. Сьогодні цей фейк дістався і до Кілії. Як повідомляють «ЗМІ», в інфекційному відділенні КБЛ нібито зареєстровані вже два випадки захворювання холерою.

За коментарем «Кут Огляду» звернувся до директора Кілійської багатопрофільної лікарні Романа Ольховського, який розповів про епідситуацію на території громади і закликав жителів довіряти лише офіційним джерелам інформації.

За словами Романа Ольховського, за період з 1 травня по 10 червня на території громади не зареєстровано жодного випадку захворювання холерою. 

Більш детальну інформацію дивіться у відео.

Більше того, радник голови Одеської ОВА Сергій Братчук розповів, чому фейк про холеру почав так швидко розповсюджуватись на території півдня України.

«У ворога, рашистів, великі проблеми зі спалахом холери у Маріуполі. Є загроза великої епідемії. Саме у Маріуполі. Щоб перебити цю інформацію, показати, що така сама ситуація є в Одесі та Миколаєві, ворог через свої підрозділи поширює цю інформацію. Потрібно бути дуже уважними, хто і що робить. Так, після рашистів залишаються лише епідемії та випалена земля», - зазначив Сергій Братчук.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram