Їдучи на навчання, у ДТП загинув 35-річний зв’язківець з Одещини Олександр Чіботар

Їдучи на навчання, у ДТП загинув 35-річний зв’язківець з Одещини Олександр Чіботар

Хмельницький навколішки проводив в останню дорогу Героя Олександра Чіботаря, уродженця села Шевченкове Кілйської громади. 17 листопада місто прощалось із зв’язківцем.

Чоловік до початку повномасштабного вторгнення він жив і працював у Польщі. Згодом повернувся. А в лютому 2022 році пішов добровольцем до лав 19-го окремого стрілецького батальйону. 

Олександр Чіботар із позивним “Шустрий” був зв’язківцем. Його побратим Роман Миколаїв у сюжеті ТРК “Місто” розповів, що чоловік завжди був першим і ніколи не боявся.

"Таких людей називають золоті люди. Він був зв’язківцем нашого підрозділу. В найважчих боях, найважчих виходах Саша завжди був перший. Один з таких епізодів: була дорозвідка, ми були в сірій зоні - почався обстріл і група терміново евакуювалась. Його просто не знайшли. Саша йшов 12 кілометрів з ворожої території і зміг добратись назад в частину", - каже військовий. 

За словами побратимів, Олександр мріяв після перемоги повернутись додому, до донечки. А також хотів відкрити власний цех з пошиття військових шевронів. 

Того вечора Олександр разом з напарниками направлявся у навчальний центр. Водій не впорався з керуванням і автомобіль з’їхав у кювет. 

Олександр Чіботар загинув в аварії 14 листопада. Йому назавжди залишилось 35...

Поховали захисника на цвинтарі в мікрорайоні Ракове.

Староста села Шевченкове Олександр Остапенко із болем згадує справжнього патріота рідного Шевченково і України і поділився перепискою із загиблим захисником.

«Дуже болить, загинув Сашко – він любив життя, свою родину і Батьківщину. Ми з ним постійно спілкувались, він завжди був на позитиві, вірив у Перемогу і сам все для неї робив. Хто знав Героя – пом’яніть. Вічна шана!», - розповів Олександр Остапенко.