Дев’ятикласниця з Кілійської громади виборола перше місце на олімпіаді в Ужгороді

Дев’ятикласниця з Кілійської громади виборола перше місце на олімпіаді в Ужгороді

Дев’ятикласниця з Кілійської громади виборола перше місце у  Всеукраїнській олімпіаді з румунської мови та літератури. Окрім відпочинку в Угорщині влітку 2024 року, дівчина отримала в подарунок планшет. Про це із посиланням на Дмитрівський ЗЗСО повідомляє «Кут Огляду».

З 09 квітня по 29 квітня 2024 року у м. Ужгороді відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури, у якому, у складі команди Одеської області, брали участь здобувачі освіти Дмитрівського ЗЗСО Кілійської міської ради: Муту Карина (9 клас), Гаврилюк Владислава (10 клас), Мойсей Міхаєла (11 клас).

Вагомі здобутки в олімпіаді продемонстрували всі учасниці, але найкращий результат показала і була нагороджена дипломом І ступеня, учениця 9 класу Муту Карина.

Всі учасники були нагороджені сертифікатами на відпочинок в Угорщину влітку 2024, а переможниця отримала в подарунок планшет.

«Вітаємо переможницю і висловлюємо подяку батькам і вчительці румунської мови та літератури Черновій В.М., яка доклала значних зусиль для підготовки зіркових переможців!

Молодці! Ми дуже пишаємося Вами та неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими здібними учнями й талановитими педагогами. Бажаємо й надалі гідно представляти рідний навчальний заклад, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Тож нехай перемога стане добрим мотиватором для участі в олімпіадному русі. Безумовно, шлях до перемоги є складним випробуванням, тому прагніть, досягайте, не втрачайте ніколи віри у себе. Зичимо й надалі творчих успіхів», - зазначили на сторінці закладу освіти.

 

Свої вітання переможниці  олімпіади висловив Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський.

«Вітаю від всієї громади! Перемога, перше місце в Україні по олімпіади з румунської мови», - написав міський голова.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram