Через низький рівень води в озері на Одещині, почала масово гинути риба

Через низький рівень води в озері на Одещині, почала масово гинути риба

 2 липня Одеський рибоохоронний патруль зафіксував замор риби на озері Китай, яке розташовано в межах Кілійської ОТГ Ізмаїльського району.

В результаті обстеження виявлено поодинокі екземпляри снулої риби (товстолоб, судак, білий амур, короп). Явище задухи спостерігається по всій акваторії озера.

Попередньо, причина замору – критично низький рівень води в озері (нижче РМО), що складає 0.44 мБС (РМО -0.6 мБС). Воду відправлено до лабораторії, для з'ясування точної причини замору.

«Нагадуємо, що наповнення водою озера Китай здійснюється з р. Дунай. Сьогодні самопливне наповнення водойми неможливе у зв'язку з тим, що рівень води в Дунаї нижчий ніж в озері. Наповнення ж Китаю можливе лише примусово, за допомогою насосних станцій, проте зараз відсутні кошти на ці заходи.

Одеський рибоохоронний патруль закликає громадян до співпраці. Якщо ви помітили факт задухи водних біоресурсів на водоймі або правопорушення – прохання терміново повідомляти за номером телефону «гарячої лінії»: (098) 798-47-93», - закликали в прес-службі відомства.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram