Зґвалтуванню перешкодила бабуся дівчини: 18-річного мешканця Ізмаїльського району відправили до в'язниці

Зґвалтуванню перешкодила бабуся дівчини: 18-річного мешканця Ізмаїльського району відправили до в'язниці
Вказані злочини хлопець вчинив у період іспитового строку, адже за 15 днів до скоєного він був засуджений за викрадення автомобілю.
Ювенальні прокурори Ізмаїльської окружної прокуратури підтримували публічне обвинувачення у суді стосовно 18-річного мешканця Ізмаїльського району, обвинуваченого у незакінченому замаху на зґвалтування неповнолітньої дівчини та крадіжці (ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 152 та ч. 3 ст. 185 КК України), - повідомили в Одеській обласній прокуратурі.
Вироком Ізмаїльського міськрайонного суду зловмисника визнано винним та засуджено до 9 років позбавлення волі.
Встановлено, що у червні цього року парубок, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вночі проник до будинку своєї 15-річної знайомої та таємно викрав мобільний телефон. Далі, продовжуючи свої злочинні дії, зловмисник розбудив дівчину та шляхом обману, під приводом зустрічі з її братом, який начебто чекав її на вулиці, виманив неповнолітню потерпілу з будинку. Після чого, в дворі будинку накинувся на неї з метою зґвалтування, проте закінчити свої дії засуджений не встиг, оскільки на крики потерпілої про допомогу вибігла бабуся останньої, чим фактично перешкодила завершенню злочину.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram