В ІЗМАЇЛЬСЬКОМУ ЗАГОНІ ПОНАД 140 ПРИКОРДОННИКІВ ПРОЙШЛИ ПОВНИЙ КУРС ЩЕПЛЕННЯ ВІД COVID-19

В ІЗМАЇЛЬСЬКОМУ ЗАГОНІ ПОНАД 140 ПРИКОРДОННИКІВ ПРОЙШЛИ ПОВНИЙ КУРС ЩЕПЛЕННЯ ВІД COVID-19

Днями 100 прикордонників Ізмаїльського загону та ветеранів закінчили повний курс щеплень вакциною Pfizer-BioNTech. Ревакцинацію проводили фахівці комунального некомерційного підприємства «Ізмаїльський міський центр  первинної медико-санітарної допомоги». Загалом вже вакциновано 153 військовослужбовці, з них 141 ревакциновано, - поінформували в пресслужбі загону.

Вакцинація – це один із найважливіших елементів для подолання пандемії COVID-19. Її головною метою є сформувати в прикордонників колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби.

Сьогодні як в Україні, так і у світі існує недовіра до вакцин проти COVID-19. Це попри те, що в історії сучасної медицини та фармацевтичних розробок ще не було настільки прискіпливої  уваги до окремого лікарського препарату, як до цих вакцин. Одна з причин такої недовіри – поширення неправдивої інформації щодо вакцинації.

Пам’ятайте, що правдиву й вичерпну інформацію про вакцини можуть надати тільки медики. Не довіряйте неперевіреним джерелам, дотримуйтеся інформаційної гігієни. І знайте, що вакцинація – це важливий крок до збереження здоров’я і життя!


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram

1000 Осталось символов