В Ізмаїлі судитимуть двох домашніх тиранів за відмову від проходження корекційних програм

В Ізмаїлі судитимуть двох домашніх тиранів за відмову від проходження корекційних програм

 На початку цього року за доказами поліцейських суд притягнув двох жителів Ізмаїла 58-ми та 38-ми років до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства над співмешканкою та матір’ю. Суд наклав на правопорушників стягнення у вигляді штрафу розміром 255 гривень та адміністративного арешту строком на п'ять діб, а також зобов’язав пройти програму для кривдників, що передбачено Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на відділ комунікації ГУНП Одещини.

Перший правопорушник сплатив штраф, другий – відбув адміністративний арешт, а от проходити програму для кривдників обидва відмовились.

За даним фактом дізнавачі територіального підрозділу поліції розпочали провадження за ст. 390-1 Кримінального кодексу України, в рамках яких висунули фігурантам обвинувачення в умисному ухиленні від проходження програми для кривдників особами, щодо яких такі заходи застосовані судом.

«Обвинувальні акти ми скерували до суду, який вже розглянув матеріали відносно 58-річного обвинуваченого та призначив йому покарання у вигляді пробаційного нагляду строком на один рік з покладанням обов'язків періодично з'являтися до органу з питань пробації для реєстрації, повідомляти уповноважений орган про зміну місця проживання, роботи, навчання, не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом. Матеріали відносно молодшого правопорушника ще знаходяться на розгляді в суді. Йому загрожує покарання у вигляді пробаційного нагляду  строком до двох років або обмеження волі на той самий строк», - розповіла начальник сектору дізнання Ізмаїльського районного відділу поліції Наталія Мариморович.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram