В Ізмаїлі невдовзі запрацює мікробіологічна лабораторія з проведення досліджень ПЛР – методом

В Ізмаїлі невдовзі запрацює мікробіологічна лабораторія з проведення досліджень ПЛР – методом

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер та його заступник Олександр Харлов під час візиту до Ізмаїльського району велику увагу приділили медицині. Ознайомились з проблемними питаннями в медичних закладах Ізмаїльського району, обговорили з керівництвом громади і району майбутні перспективи розвитку медичних послуг.  Зважаючи на те, що в умовах воєнного стану зростає кількість захворювань та людей, які потребують якісного та оперативного лікування, постійного медичного обслуговування, в місті Ізмаїл у поліклініці по вул. Клушина, 6, на четвертому поверсі, завершується реконструкція приміщень для розташування мікробіологічної лабораторії з проведення досліджень ПЛР - методом хворих з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Питання щодо термінового завершення робіт є особливо актуальним задля розширення видів лабораторних послуг та їх якості. Про це повідомили в Ізмаїльській РВА, передає «Кут Огляду».

⠀У 2022 році міською лікарнею отримано акредитаційний сертифікат Національного Агенства Акредитації України по EN ISO 15189:2015 згідно вимог міжнародного європейського стандарту, з урахуванням включення до складу ПЛР-лабораторії.

⠀До складу Лабораторного блоку Комунального некомерційного підприємства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Ізмаїльська міська центральна лікарня» входять такі відділи: клінічний, біохімічний, гематологічний, цитологічний, імунологічний, серологічний, вірусологічний, бактеріологічний.

Відкриття ПЛР-лабораторії дає можливість розширити сферу досліджень, а також збільшити кількість досліджень та швидкість проведення аналізів з різних інфекційних захворювань для пацієнтів нашого району та півдня Одеського регіону. Дослідження ПЛР мають більш високі показники чутливості, надають можливість виявляти наявність інфекції на ранніх стадіях інфікування, до проявів клінічних симптомів захворювання, а також здійснювати контроль за перебігом інфекційного процесу та оцінювати ефективність лікування.

Діагностичні можливості методу ПЛР дозволять виявляти ВІЛ, гепатити, Covid-19, різні урогенітальні інфекції, герпес-інфекції.

На даний час роботи на об’єкті на завершальному етапі. Наразі очікується обладнання за зверненням закладу до Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної військової адміністрації.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram