УДП починає формувати контейнерні каравани

УДП починає формувати контейнерні каравани

Українські експортери та перевізники знову стикаються із блокуванням пунктів пропуску на західному кордоні. Альтернативний логістичний маршрут з України в ЄС - річкові перевезення Дунаєм. Про це зазначили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає «Кут Огляду». 

Національний перевізник - ПрАТ «Українське Дунайське Пароплавство» (УДП) вже готується до запуску баржевих контейнерних караванів на Середній та Верхній Дунай.

Пароплавство пропонує доставку контейнерів до дунайських портів Болгарії, Сербії, Угорщини, Словаччини, Австрії, Німеччини та до румунського порту Констанца.

Крім перевезення компанія забезпечує зберігання та перевалку в українських портах, організацію перевалки в портах вивантаження.

Держкомпанія вже почала консультації з перевізниками щодо залучення необхідної кількості контейнерів, необхідних для формування перших караванів.

Минулого року УДП реалізували масштабну ремонту програму – в експлуатації 25 одиниць самохідного флоту (20 в резерві) та понад 200 барж. Тож, ресурсів і можливостей, щоб перехопити потік контейнерів з автотранспорту, у компанії достатньо.

«З огляду на велику кількість запитів від бізнесу публікуємо прямі контакти, на які можна відправити заявку та отримати консультацію:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+ 38 (050) 419 09 80», - зазначили в Міністерстві відновлення.

УДП - національний перевізник, наша задача - захист стратегічних інтересів України.

У свою чергу гендиректор УДП Дмитро Москаленко зазначив, що підприємство працює цілодобово і закликав вітчизняних експортерам звертатись за допомогою.

 «У зв’язку із кризовою ситуацією на західному кордоні запроваджуємо спеціальні умови для контейнерних перевезень, які дозволять вітчизняним експортерам компенсувати втрати.

Працюємо 24/7, звертайтесь - обов'язково допоможемо», - зазначив Москаленко.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram